MÖBLER / Byråar, sekretärer / Nattygsbord 15774029
nr 1577 4029
Nattygsbord
Ett par, 1940-tal, skiva av glas, SMF, AB Svenska Möbelfabrikerna i Bodafors, ommålade, nyare knoppar. Bredd: 42 cm. Djup: 35 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 november 2023
kl 19:24:28
500 kr
600 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr